fbpx

Choroba:jedno z najtrudniejszych schorzeńniewydolność oddechowa m.in. bezdech senny tzw. klątwa Ondyny, wady rozwojowe jelit, zaburzenia sercowo-naczyniowe, zaburzenia mózgowe oraz autyzm. 

Pomóżmy: Aby móc myśleć o przyszłości i mniejszym cierpieniu Patryk potrzebuje leków, których nie refunduje NFZ, konsultacji medycznych, specjalistycznego wózka, fotelika oraz terapii. Z powodu autyzmu wymagana też jest praca nad ułatwieniem Patrykowi komunikowania się ze światem. Kosztowna operacja może pomóc chłopcu uwolnić się od respiratora poprzez wszczepienie specjalnego stymulatora. Zabieg ten jest niezbędny aby poprawić jego jakość życia. 

Pomagając: Spowodujemy, że Patryk nie będzie musiał całe życie zmagać się z chorobą, której na ten moment nie jest świadomy. Na chwilę obecną do oddychania bezustannie potrzebuje respiratora. 

 

Poznajcie Patryka! 

Wielką radość sprawia jemu zabawa samochodami oraz tworzenie budowli z klocków lego. Chłopiec spędził na oddziale intensywnej terapii 4 miesiące swojego życia. Otoczony przez szpitalny sprzęt nie zna praktycznie życia zwykłego kilkulatka… Jego codzienność to nieustanne nakłuwanie, wenflony, kroplówki. Od marca 2019 roku mama opiekuje się Patrykiem w warunkach domowych. Otrzymała w tym zakresie niezbędne przeszkolenie, ale nikt nie jest w stanie opisać przerażenia rodzica który musi samodzielnie reanimować własne dziecko, kiedy musi umieścić w tchawicy rurkę od tracheotomii. 

Razem pokolorujmy świat Patryka! 

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Patryk Krzyżewski” 

Na powyższe konto Darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Patryk Krzyżewski”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”. 

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla Naszych Podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku. 

Udostępnij

Skip to content