fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Julity Kwaśniewskiej, która choruje na wodogłowie i padaczkę. Julita przeszła już kilka operacji w tym wszczepienia zastawki wewnątrzotrzewnowej, a dzięki intensywnej rehabilitacji potrafi już poruszać się stojąc przy meblach. Niezbędna jest jednak dalsza rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny w tym. wózek inwalidzki, buty ortopedyczne. Z góry dziękujemy Państwu za pomoc w ich sfinansowaniu.

 

DAJMY JULICIE SZANSĘ NA SPRAWNOŚĆ

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Julita Kwaśniewska”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Julita Kwaśniewska”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content