fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Mateusza Gasińskiego, który choruje na cukrzycę typu 1 tzw. insulino zależną od 2-go roku życia. Choroba wymaga codziennego podawania insuliny poprzez iniekcje, których Mateusz się boi ale nie leczona może doprowadzić do śmierci. Prostym rozwiązaniem jest zastosowanie pompy insulinowej, która samoczynnie dokonuje pomiarów cukru i dobiera odpowiednie dawki insuliny pozwalając na większą niezależność. Mateusz jest bardzo uzdolniony i aktywny, a dzięki pompie insulinowej mógłby być bardziej samodzielny. Rodziców Mateusza nie stać na zakup pompy insulinowej i całego osprzętu do niej dlatego spróbujmy im pomóc.

 

POMPA INSULINOWA POMOŻE MATEUSZOWI ZAPOMNIEĆ O CHOROBIE

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Mateusz Gasiński’’.

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Mateusz Gasiński’’, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku

Udostępnij

Skip to content