fbpx

Witamy serdecznie ! 

Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą podopieczną, bo to dla niej jest ta licytacja.  

Nikola Nowak urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Widoczne nieharmonijne opóźnienie rozwoju psychoruchowego wymaga zapewnienia jej systematycznej rehabilitacji, aby uzyskała jak największą sprawność. Niedowład kończyn dolnych bardzo utrudnia jej motoryczność jednak Nikola pomimo przeciwności losu nie poddaje się ćwicząc motorykę jak również mowę aby jak najlepiej komunikować się z otoczeniem. Nikola jest bardzo pogodnym dzieckiem, zaraża całe otoczenie swym uśmiechem. Potrzeba zapewnienia jej najlepszej formy stymulacji rozwoju, jaką jest systematyczna rehabilitacja i tzw. wspomagania rozwoju znacznie przewyższa możliwości finansowe kochającej ją rodziny. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe rehabilitacji Nikoli w postaci licytacji naszej koszulki, którą dostaliśmy w ramach pomocy od Stadionu Śląskiego. 

 

Jeśli ktoś nie chce licytować a chce pomóc naszej podopiecznej prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na konto Fundacji: 


Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
“ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Nikoli Nowak”

Przedmiotem licytacji jest koszulka w rozmiarze L z autografem Anity Włodarczyk wraz z rekordem ustanowionym w 2016 roku na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Warszawie i wynosi 82,98 m. Brawo Anita ! 

Teraz Ty możesz mieć tą koszulkę wystarczy zalicytować. Pamiętajmy, że aukcja ma charakter charytatywny i z pewnością każda kwota pomoże w dalszej rehabilitacji Nikoli.   


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Licytować można pod linkiem: 

https://charytatywni.allegro.pl/licytacja-koszulki-anity-wlodarczyk-i11675611


 

Udostępnij

Skip to content