fbpx

Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnych PODARUJ UŚMIECH,  KRS nr. 0000 245 254, z siedzibą w Gdyni przy ulicy Płockiej 5A, ma zaszczyt przedstawić Państwu zupełnie nową formę współpracy na szczeblach:

FIRMA – PRACOWNIK – FUNDACJA, tj. ”DOBRO CZYŃ” pracowniczy
”DOBRO CZYŃ” pracowniczy, jest najbardziej atrakcyjnym z systemów sponsorskich.
Do jego największych korzyści można zaliczyć:

Dla firmy:

  • Wzmocnienie prestiżu firmy
  • Wpis na listę mecenasów fundacji
  • Bezpłatna reklama (wkrótce duża medialna akcja promocyjna)
  • Odliczenia podatkowe
  • Certyfikat uczestnictwa, dyplom
  • Ochrona zdrowia

Dla pracowników:

  • Pracownicy po raz pierwszy mają możliwość odpisania sobie kwot darowizny od podstawy opodatkowania. Każda ”złotówka” przekazana na rzecz Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnych PODARUJ UŚMIECH
  • Akcja ”DOBRO CZYŃ” pracowniczy jest rejestrowana i dokumentowana odpowiednim zaświadczeniem, zgodnie z punktem 12 i 13 regulaminu. Takiej możliwości nie mamy np. przy datkach do puszek, na tacę, czy sms-ach
  • Możliwość skorzystania z ochrony zdrowia (finansowanie leczenia, operacji, rehabilitacji oraz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego i protez) przez Fundację Dzieciom Niepełnosprawnych PODARUJ UŚMIECH

Dla Fundacji:

  • Dzięki wzajemnej współpracy Fundacja ma możliwość prowadzić stałe programy pomocy i tym samym nieść pomoc jeszcze większej liczbie swoich podopiecznych.

Czym jest ”DOBRO CZYŃ” pracowniczy?

Jest sposobem wspierania przez pracowników firm oraz przez samą firmę działań Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnych PODARUJ UŚMIECH.

Wsparcie to polega na regularnych wpłatach na rzecz Fundacji minimalnych kwot, będących częścią przychodów ze swojej pensji, np. końcówki pensji (0,90 zł, 2,90 zł itp.)
Darowizny takie są odliczane z pensji pracownika przed opodatkowaniem, co stanowi dodatkową korzyść dla pracownika.
Darowizny takie podlegają odpisom od podstawy opodatkowania do maksymalnej wysokości 6%, a dodatkowo pracownik ma możliwość skorzystania z ochrony zdrowia przez Fundację Dzieciom Niepełnosprawnym PODARUJ UŚMIECH.
Jedynym dokumentem do wypełnienia którego zobowiązany jest pracownik, to druk deklaracji udziału w składce pracowniczej.
Więcej informacji na temat ”DOBRO CZYŃ” przeczytacie Państwo w załączonym informatorze oraz regulaminie udziału w składkach pracowniczych ”DOBRO CZYŃ”.
Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty współpracy ”DOBRO CZYŃ”, oraz liczymy na owocną i długotrwałą współpracę.

 

Do pobrania pliki w formacie PDF:

Udostępnij

Skip to content