fbpx

ROZLICZ PIT ONLINE

 

Skorzystaj z linku do rozliczenia PIT! Zobacz, co zyskasz:

▪ Oszczędność czasu
▪ Szybszy zwrot podatku
▪ Załatwienie formalności wygodnie z domu
▪ Rozliczenie w terminie

Wejdź i rozlicz swój PIT szybko i bezpiecznie!

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji

KRS: 0000 245 254

 

Fundacja „Podaruj Uśmiech” oferuje możliwość rozliczania PITów na naszej stronie. Dzięki temu rozliczenie pitu jest proste, łatwe i przyjemne. Na stronie Fundacji każdy ma możliwość darmowego rozliczenia PIT. Przekazanie 1,5% podatku na rzecz osób niepełnosprawnych, to gest bez wątpienia godny pochwały i szczytny. Wszystkie zgromadzone w ten sposób fundusze Fundacja przekazuje znajdującym się pod jej skrzydłami podopiecznym, którzy dzięki okazanej dobroci mają szansę prawidłowo rozwijać się zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jaki i umysłowej. Warto dodać, że Fundacja „Podaruj Uśmiech” ściśle współpracuje z Fundacją Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”, która również robi wszystko co można, aby poprawić komfort życia osób niepełnosprawnych.

Najlepiej rozliczyć u nas

Wypełnianie PITów zamieszczony na stronie Fundacji „Podaruj Uśmiech” jest bardzo proste i  zajmuje zaledwie krótką chwilę. Rozliczenie jest całkowicie darmowe co z kolei rozwiązuje problem niepotrzebnych wydatków. Fundacja wychodzi naprzeciw obecnym trendom i ułatwia rozliczenie PITu osobom pragnącym pomóc niepełnosprawnym dzieciom. Poprzednie dylematy związane z kierunkiem pomocy także coraz łatwiej rozwiązać. Do naszej dyspozycji pozostaje wybór przekazania 1,5% konkretnej osobie oczekującej pomocy. Jeśli zaś chcemy mieć udział w poprawie losu więcej niż jednego dziecka – równie dobrze możemy rozliczyć PIT na naszej stronie i przekazać podatek pod numerem KRSu 0000 245 254. Nasz jeden procent zasili wówczas konto ogólne Fundacji, by następnie wspomóc częściowo każdego z naszych kilkuset podopiecznych.

Specjalnie dopasowane formularze do obliczania PITów

Formularze do rozliczania PITów, które specjalnie dla Państwa wygody umieściliśmy na naszej stronie, odejmie każdemu także trudności związanych z obliczeniem PITów. To niewątpliwie wielkie ułatwienie, odciążające nas w kwestiach papierkowych, na które prawdopodobnie wszyscy od czasu do czasu wyrzekamy. Każdy z ponad stu podopiecznych, którymi Fundacja na co dzień się opiekuje, wraz z Państwa udziałem zyskują w sposób, który trudno przecenić. Pamiętajmy, że wielokrotność najmniejszych nawet sum daje wynik zawsze pozytywny. Na pewno osobom czekającym na wsparcie daje nadzieję na przyspieszenie procesu leczenia i przybliża dzień ich sprawności i upragnionej samodzielności. Fundacja „Podaruj Uśmiech” gorąco zachęca do skorzystania z darmowych formularzy zamieszczonego na jej stronie. Mają Państwo także możliwość przeczytać historie wszystkich naszych podopiecznych, co dodatkowo przybliży Państwu ich dzieje i ułatwi decyzję o corocznym rozliczaniu PITów z podaniem naszego KRSu oraz informacji o konkretnym subkoncie.

E deklaracja podatkowa – sprawdź, jak złożyć i rozliczyć PIT przez Internet

Jak rozliczyć PIT przez Internet? Wybierz formularz, wypełnij go i prześlij online.

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji

 

Kto może przekazać 1,5% podatku? Deklaracja PIT 2023:

pracownicy – PIT 37
emeryci/renciści – PIT OP
przedsiębiorcy – PIT 36
przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L
gracze giełdowi – PIT 38
osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39 
podatnicy korzystający z opodatkowania w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych – PIT 28

PIT 36 a PIT 37 – poznaj różnice

Najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi formularzami PIT są przede wszystkim PIT-37 oraz PIT-36. Na pierwszym z nich (PIT-37) rozliczają się osoby pracujące na umowach o pracę, o dzieło czy na zleceniach. Drugi natomiast (PIT-36) jest przeznaczony dla osób, które prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą.

Termin rozliczenia podatku dochodowego PIT-37 oraz PIT-36 upływa 30 kwietnia

Rozlicz pit już teraz!
PIT 2023 ONLINE

Przekaż swój 1,5% naszej organizacji

KRS: 0000 245 254

Udostępnij

Skip to content