fbpx

Do grona Naszych Podopiecznych dołączyła 2-letnia Mia.

Choroba: Mia zmaga się z zaburzeniami rozwoju mowy i języka, padaczką oraz opóźnieniem rozwoju psychoruchowego.

Pomóżmy: Dla tej małej bohaterki niezbędny jest specjalistyczny sprzęt medyczny, który umożliwi jej prawidłowe funkcjonowanie już na początku przygody jej życia. Wczesna rehabilitacja z pewnością spowolni przebieg choroby, natomiast odpowiedni sprzęt ortopedyczny w pełni pomoże odzyskać prawidłową sprawność.

Pomagając: Spowodujemy, że Mia nie będzie musiała całe życie zmagać się z chorobą, której na ten moment nie jest świadoma.

Poznajcie Mije! 

Nasza Podopieczna jest uroczą i energiczną dziewczynką, której uśmiech na twarzy towarzyszy od samego rana. Tak jak każda dziewczynka uwielbia bawić się lalkami, których ma już dość pokaźną kolekcję. Wraz ze swoim starszym bratem lubi układać różnego rodzaju budowle z kolców, które na koniec wspólnie burzą.

Wspólnie pomóżmy Miji czerpać z życia jeszcze więcej radości!

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Mia Czechowska”

Na powyższe konto Darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Mia Czechowska”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla Naszych Podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content