fbpx

Fabian jest radosnym chłopcem, który choruje na autyzm wczesnodziecięcy oraz padaczkę. Te poważne schorzenia nie pozwalają mu na zwyczajne funkcjonowanie. Do walki z przeciwnościami losu niezbędny jest nowoczesny sprzęt terapeutyczny, który pozwoli przygotować Fabiana do funkcjonowania w społeczeństwie, a także w przyszłości. Kosztowne wielowymiarowe terapie są podstawą w leczeniu autyzmu.

Fabian jest uśmiechniętym chłopcem, który jest ogromnym fanem klocków lego. Wraz z młodszą siostrą budują różnego rodzaju budowle, które później spektakularnie burzą. W wolnym czasie jest miłośnikiem kina animowanego. Swoje ulubione bajki mógłby oglądać nieustannie.

Wspólnie pomóżmy Fabianowi pokonać trudności w nawiązywaniu kontaktów i przestrzeganiu reguł społecznych, a także ze zrozumieniem reakcji i emocji innych ludzi.

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Fabian Czechowski”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Fabian Czechowski”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content