fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Adama Mikołajczyka, który w wyniku złamania kręgosłupa szyjnego ma niedowład czterokończynowy i porusza się na wózku. Pan Adam ma rodzinę: żonę i trójkę cudownych dzieci oraz ambitne plany ukończenia studiów pozwalających mu na zmianę kwalifikacji i uzyskanie nowego zawodu. Nie chce być zależny od innych ludzi – chce samodzielnie utrzymywać rodzinę pracując w nowym zawodzie. Aby zrealizować swoje marzenia musi poddawać się dalszej rehabilitacji zarówno takiej codziennej, domowej, jak i na turnusach, jak również potrzebuje bardziej aktywnego, sportowego wózka inwalidzkiego.

 

POMÓŻMY ADAMOWI W REALIZACJI NOWYCH PLANÓW ZAWODOWYCH

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Adam Mikołajczyk”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Adam Mikołajczyk”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content