fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego, niedowidzącego Adriana Juszczyka, który w wieku 17 lat zaczął tracić wzrok. Po wielu badaniach zdiagnozowano u niego neuropatię wzrokową. Leczenie w klinikach okulistycznych nie przyniosło zamierzonych rezultatów. Adrian walczy o zachowanie resztek wzroku oraz o możliwość prowadzenia w miarę samodzielnego życia. Do tego celu potrzebuje rehabilitacji oraz komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem dla osób niewidomych. Państwa pomoc daje szansę Adrianowi na wyjście z szarzyzny dnia codziennego.

 

ROZJAŚNIJMY ŻYCIE ADRIANA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Adrian Juszczyk”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Adrian Juszczyk”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content