fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Anny Pacuk, która od 6-go miesiąca życia choruje na rdzeniowy zanik mięśni – chorobę Verding-Hoffmana. Anna Całe życie spędziła na wózku i utrzymuje się z niskiej renty, z której musi pokryć koszty związane z jej rehabilitacją dlatego nie stać jej na niezbędny do rehabilitacji specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Jej marzeniem jest sterowany głosem lub mrugnięciami powiek komputer, który umożliwiłby jej kontakt ze światem poza czterema ścianami domu, a może nawet podjęcie pracy.

 

PODARUJMY ANNIE OKNO NA ŚWIAT

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Anna Pacuk”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Anna Pacuk”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content