fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Arkadiusza Gołąbowicza, który w wieku 19 lat został zrzucony z mostu. Złamał kręgosłup w części szyjnej, doszło do porażenia czterokończynowego i urazu mózgowo-czaszkowego. Część problemów można usunąć tylko dzięki bardzo skomplikowanej i kosztownej operacji usunięcia skostnień poza szkieletowych. Żaden szpital w Polsce nie chce podjąć się jej przeprowadzenia, jedyna nadzieja w klinice w Niemczech, ale koszt takiej operacji wynosi ok. 200 000 zł. Prosimy Państwa o pomoc w opłaceniu kosztów operacji, rehabilitacji i niezbędnego w powrocie do zdrowia sprzętu rehabilitacyjnego.

 

SPEŁNIJMY MARZENIA ARKA O SAMODZIELNOŚCI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Arkadiusz Gołąbowicz”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Arkadiusz Gołąbowicz” , a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content