Bartosz Bukatko potrzebuje przysłowiowego "okna na świat" czyli systematycznej rehabilitacji aby spełniać swoje dziecięce marzenia. |

Bartosz Bukatko potrzebuje przysłowiowego „okna na świat” czyli systematycznej rehabilitacji aby spełniać swoje dziecięce marzenia.

2013-04-25Podopieczni

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Bartosza Bukatki, poruszającego się na wózku inwalidzkim. Bartosz urodził się z wrodzoną łamliwością kości – ciężką, przewlekłą i nieuleczalną chorobą. Pierwszych złamań doznał już w łonie matki. Bartosz nigdy nie chodził, porusza się tylko na specjalnym wózku inwalidzkim dlatego wymaga specjalistycznej i systematycznej rehabilitacji oraz, kosztownych leków. Pomimo ograniczeń motorycznych Bartosz jest bardzo ambitnym młodym człowiekiem walczącym z wszystkimi przeciwnościami losu, chce się uczyć i poznawać świat. Pomóżmy mu w tym. Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy na leczenie, sprzęt rehabilitacyjny oraz na pokrycie kosztu pobytu Bartosz na oby jak najczęstszych turnusach rehabilitacyjnych.

 

REHABILITACJA NOWYM OKNEM NA ŚWIAT BARTOSZA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
“ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Bartosza Bukatki”

 

Można też skorzystać z szybkich płatności:

 

Tytuł przelewu:
„Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Bartosza Bukatki”
Uwagi:
Kwota przelewu:
gr

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce “dodatkowe adnotacje” wpisać „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Bartosza Bukatki”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

 • Published On : 7 lat ago on 2013-04-25
 • In The Categories Of : Podopieczni

Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • Wielkość tekstu

 • Darowizny

  Zrób przelew

  Tytuł przelewu:
  „Darowizna na rzecz fundacji: Podaruj Uśmiech”
  Uwagi:
  Kwota przelewu:
  gr
 • KRS: 0000 245 254

 • Najnowsze wpisy

 • Linki

  Zobacz film o naszej fundacji

 • Wspierają nas

 • Pitax

  Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Nr konta: ING Bank Śląski 49 1050 1764 1000 0023 0058 3966