fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Beaty Pomietło-Kury, która jako 3 letnia dziewczynka w wyniku wypadku straciła oba podudzi poniżej kolan. Beata od najmłodszych lat, pomimo niepełnosprawności starała się być aktywna. Intensywnie trenowała narciarstwo klasyczne i brała udział w wielu Olimpiadach do czasu kontuzji kolana, która zakończyła jej karierę. Do dalszej samodzielnej egzystencji potrzebuje regularnych konserwacji protez oraz wymiany lejów silikonowych, gdyż używanie zużytych lejów powoduje bolesne otarcia kikuta.

 

PRZYWRÓĆMY BEACIE AKTYWNE ŻYCIE

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Beata Pomietło-Kura”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Beata Pomietło-Kura”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content