fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Daniela Kusia, który od 14 roku życia cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki charakteryzujące się szybkim tempem pogarszania się wzroku. Zaawansowanie choroby coraz bardziej utrudnia samodzielne poruszanie się. Aby chronić resztki wzroku Daniel musi stosować odpowiednie leki naczyniowe, preparaty mineralne oraz chroniące fotoreceptory – hamujące rozwój choroby. Niestety rodziny nie stać na poniesienie wszelkich niezbędnych wydatków.

 

POMÓŻMY ZACHOWAĆ WZROK DANIELA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Daniel Kuś”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Daniel Kuś”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content