fbpx

DawidSkrzypczak2016 1Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Dawida Skrzypczaka, który choruje na wrodzoną niewydolność nerek, torbielowatość nerek oraz refluks obustronny pęcherza moczowego. W wieku 4 lat przeszedł przeszczep nerki, niestety na jego skutek do chorób Dawidka dołączyła przewlekła niedokrwistość oraz choroba wrzodowa. Niezbędne są dializy otrzewnowe, częste wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka oraz systematyczne podawanie specjalistycznych leków i przestrzeganie odpowiedniej diety. Rodziców Dawida nie stać na zapewnienie synowi we własnym zakresie niezbędnej rehabilitacji i leków dlatego zwracają się do Państwa o każdą pomoc – nawet niewielka wpłata umożliwi Dawidowi jego rehabilitację.

 

PODARUJMY DAWIDKOWI ZDROWIE I UCHROŃMY GO PRZED ODRZUTEM PRZESZCZEPU

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem Dawid Skrzypczak

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Dawid Skrzypczak”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content