fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Doroty Skurnóg, która na skutek wypadku komunikacyjnego doznała ciężkiego urazu wielonarządowego. Pomimo licznych złamań kości twarzoczaszki, kręgosłupa oraz obojczyka dzięki pomocy lekarzy i leczeniu udało się ustabilizować jej stan zdrowia. Pani Dorota musi dalej się rehabilitować aby zapewnić szczęśliwe dzieciństwo swojej córeczce. Potrzebny jest jej sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu możliwa będzie likwidacja zaników mięśniowych i niedopuszczenie do przykurczów i skostnień stawowych. Pomóżmy rodzinie Pani Doroty w jej rehabilitacji aby mogła wrócić do sprawności z przed wypadku dla swojej córeczki i siebie.

 

POMÓŻMY DOROCIE W DĄŻENIU DO LEPSZEGO ŻYCIA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Dorota Skurnóg”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Dorota Skurnóg”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content