fbpx
W dniach 02-04 września 2008 r. w Pucku odbyła się IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej, której celem było propagowanie idei równych szans w dostępie do kultury i sportu młodzieży niepełnosprawnej i pełnosprawnej poprzez integrację społeczną w ramach spotkań sportowo-rekreacyjnych; szkoleń żeglarskich oraz imprez towarzyszących dla młodzieży z terenu woj. pomorskiego i Unii Europejskiej.

IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej – Puck 2008 – odbyła się.

W dniach 02-04 września 2008 r. w Pucku odbyła się ”IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej”, której celem było propagowanie idei równych szans w dostępie do kultury i sportu młodzieży niepełnosprawnej i pełnosprawnej poprzez integrację społeczną w ramach spotkań sportowo-rekreacyjnych; szkoleń żeglarskich oraz imprez towarzyszących dla młodzieży z terenu woj. pomorskiego i Unii Europejskiej .

”IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej” zrealizowana przy finansowym wsparciu m.in. Urzędu Marszałkowskiego , Urzędu Miasta Puck, Starostwa Powiatowego w Pucku i PFRON przygotowana została przez Pomorskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych dla 75 uczestników aktywnie biorących udział w projekcie.

Uroczyste zakończenie spotkania odbyło się w trakcie Festynu przygotowanego dla wszystkich uczestników projektu i mieszkańców Pucka i okolic.

Projekt ”IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej” objęty został patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego – Jana Kozłowskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, firmy Sprint oraz patronatami medialnymi TVP Gdańsk, Radia Gdańsk, Gazety Wyborczej.

Wszystkim uczestnikom, instytucjom współpracującym, patronom i sponsorom składamy serdeczne podziękowania w imieniu organizacji członkowskich PFOONu (Pomorskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych).

Szczegółowe informacje na temat projektu mogą Państwo uzyskać w P.S.W.O.N.U. RAZEM, ul. Mestwina 32, 84-100 Puck Janusz Golisowicz, tel./fax (58) 673 08 54, w godz.9.00-15.00, lub: Fundacja Pomóż i Ty, 81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A tel/fax 0-58-663-81-41 Malwina Sojecka w godz. 9-00 do 17-00.

SPONSORZY
GALERIA

Patronaty
honorowe:
Patronaty
medialne:

Udostępnij

Skip to content