fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Iwony Nowakowskiej, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Iwona wymaga całodobowej opieki, specjalistycznych leków i sprzętów rehabilitacyjnych aby utrzymać dotychczasowe efekty pracy rodziców, lekarzy i rehabilitantów. Aby jej stan zdrowia nie pogarszał się potrzebne jest zapewnienie jej systematycznej rehabilitacji, która wymaga ogromnych nakładów finansowych. Jej rodzina nie może sobie na takie wydatki pozwolić dlatego zwraca się do Państwa z apelem o wsparcie finansowe dla córki.

 

OFIARUJMY IWONIE SZANSĘ NA DALSZY ROZWÓJ

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Iwona Nowakowska”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Iwona Nowakowska”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content