fbpx

jeden-procent-niejeden-usmiech

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji podzielenia się 1% swojego podatku i ofiarowania niejednego uśmiechu naszym podopiecznym.

wikiJedną z naszych podopiecznych jest Wiktoria Chuderska. Dziewczynka przyszła na świat z wadą obydwu rączek – niewykształconymi kośćmi promieniowymi i brakiem kciuków. Aby mogła prawidłowo rozwijać się i samodzielnie wykonywać codzienne czynności, Wiktoria wymaga zabiegu chirurgicznego jak i intensywnej rehabilitacji, których koszt znacznie przekracza możliwości matki samotnie wychowującej córkę. Utrzymanie sprawności Wiktorii w tym momencie zależy przede wszystkim od ofiarności i dobroci ludzi o otwartym sercu. Dlatego apelujemy o wsparcie z Państwa strony, zachęcając do przekazania dla Wiktorkii 1% Państwa podatku, który jest szansą na normalne życie.

Aby pomóc wystarczy tylko:

– Przekazać 1% na rzecz naszych podopiecznych, którymi głównie są dzieci niepełnosprawne. Zapraszamy do odwiedzenia strony: https://podarujusmiech.org/podopieczni/lista-podopiecznych.html i wskazania dziecka, któremu Państwo chcecie pomóc. Fundacja „Podaruj Uśmiech” działa na rzecz kilkuset podopiecznych z całej Polski.

Dzięki Państwa pomocy możemy spełnić marzenie Wiktorii i dać jej szansę na normalne życie. Dzięki specjalistycznej operacji rączek oraz systematycznej rehabilitacji dziewczynka będzie mogła samodzielnie funkcjonować w życiu społecznym, uczęszczać do szkoły i w pełni cieszyć się pięknem świata tak jak jej zdrowi rówieśnicy. Jeżeli zdecydują się Państwo na udzielenie wsparcia, wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji: ING Bank Śląski 49 1050 1764 1000 0023 0058 3966 z dopiskiem „Operacja rączek Wiktorii Chuderskiej”. Każdemu darczyńcy przesyłamy podziękowanie i potwierdzenie wpłaty darowizny w postaci dyplomu.

Udostępnij

Skip to content