fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Kamili Flis, która od pierwszego roku życia zachorowała na siatkówczaka tj. nowotwór oka. Jest już po 14 cyklach chemioterapii, których skutkiem ubocznym jest epilepsja. Częste napady padaczkowe prowadzą do utraty przytomności, dodatkowo infekcje górnych dróg oddechowych i dróg moczowych są bardzo uciążliwe. Kamilka marzy o udziale w zawodach pływackich, ale jej marzenia kosztują, a rodziców nie stać na wszystkie potrzebne wydatki związane z rehabilitacją. Wierzymy, że przy pomocy Państwa spełnimy marzenia Kamilki.

 

SPEŁNIJMY MARZENIA KAMILKI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Kamila Flis”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Kamila Flis”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content