fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Katarzyny Rudnik, która od urodzenia jest niewidoma z powodu retinopatii wcześniaczej. Katarzyna wymaga systematycznej rehabilitacji i specjalistycznych sprzętów rehabilitacyjnych ułatwiających jej codzienne życie. Marzeniem jej jest posiadanie psia przewodnika, który byłby jej oczami w świecie zewnętrznym. Pomimo braku możliwości widzenia Katarzyna pisze wiersze i opowiadania, jest uzdolniona muzycznie, śpiewa w dwóch chórach, gra na instrumentach klawiszowych a w przyszłości chciałaby się zajmować muzyką lub wykonywać zawód masażysty. Pomóżcie Państwo spełnić marzenia Kasi o samodzielności.

 

POZWÓLMY KASI POZNAĆ ŚWIAT

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Katarzyna Rudnik”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Katarzyna Rudnik”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content