fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Krystiana Łowżyła, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe, głębokie upośledzenie umysłowe oraz padaczkę. Krystian wymaga całodobowej opieki, specjalistycznych leków, obuwia i sprzętów ortopedycznych oraz środków higienicznych. Jego rodzice od lat prowadzą codzienną walkę o choćby najmniejszą poprawę jego stanu zdrowia starając się zapewnić mu niezbędną rehabilitację. Szanowni Państwo pomóżmy im w uzyskaniu większej sprawności poprzez wsparcie jego rehabilitacji.

 

POMÓŻMY KRYSTIANOWI POZNAWAĆ ŚWIAT

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Krystian Łowżył”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Krystian Łowżył”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content