fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Krzysztofa Filipiaka, który w wieku 20 lat uległ poważnemu wypadkowi i doznał złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz naruszenia rdzenia kręgowego. Podczas operacji usunięto mu piąty kręg szyjny i zastąpiono go implantem. Od tego czasu choruje na porażenie czterokończynowe, wodonercze oraz skostnienie pozaszkieletowe stawów biodrowych. Kwalifikuje się do szeregu operacji ortopedycznych, które poprawiłyby jakość życia. Intensywna rehabilitacja daje nadzieję na choćby częściowe odzyskanie sprawności ruchowej jednak ceny takich zabiegów są bardzo wysokie ok. 30 000 zł potrzeba na pobyty w szpitalach i operacje, które choć częściowo usprawnią jego motorykę.

 

POMÓŻMY KRZYSZTOFOWI ODZYSKAĆ SPRAWNOŚĆ RUCHOWĄ

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Krzysztof Filipiak”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Krzysztof Filipiak”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content