fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Krzysztofa Mika, któremu na skutek wypadku komunikacyjnego amputowano lewą kończynę na poziomie uda. Dzięki wsparciu rodziny udało mu się pokonać depresję i zacząć normalnie żyć. Pracuje i stara się cieszyć się życiem korzystając ze starej, zużytej protezy, której stan techniczny coraz bardziej utrudnia mu poruszanie. Pan Krzysztof marzy o nowej i sprawnej protezie, która ułatwi mu życie codzienne i zawodowe.

 

SPEŁNIJMY MARZENIA KRZYSZTOFA I PODARUJMY MU NOWĄ PROTEZĘ

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Krzysztof Mik”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Krzysztof Mik”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content