fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Krzysztofa Stachowiaka, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz ma porażenie kończyn dolnych i górnych. Krzysztof porusza się jedynie na wózku elektrycznym, a jego utrzymanie i naprawy są bardzo kosztowne. Stan zdrowia podopiecznego wymaga systematycznej rehabilitacji, pobytów na turnusach oraz ćwiczeń rozluźniających mięśnie na basenie dlatego prosimy Państwa o pomoc w sfinansowaniu choć części jego rehabilitacji.

 

PODARUJMY KRZYSZTOFOWI ODROBINĘ NASZYCH SERC

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Krzysztof Stachowiak”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Krzysztof Stachowiak”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content