fbpx
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Spółdzielczości Pracy 78-720 Ciechocinek
ul. Lorentowicza 8
tel. (054) 283 43 04
Ośrodek przyjmuje osoby: z chorobami układu oddechowego, krązenia, reumatycznymi, ortopedyczno-urazowe.
Ośrodek oferuje: gimnastyka, masaże, kapiele, inhalacje, lampa sollux, kwarcowa, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, jontoforeza, galwanizacja, elektrostymulacja, siłownia, krioterapia, ozonoterapia, okłady borowinowe.
http://www.sanatoria-ciechocinek.pl/
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej i Niewidomej 85-008 Bydgoszcz
ul. Krasińskiego 10
tel. (052) 322 76 25
Ośrodek oferuje: terapia psychologiczna, orientacja przestrzenna, rehabilitacja wzroku, logoterapia, hipoterapia, nauka pływania, muzykoterapia, artterapia, dogoterapia.
http://www.braille.bydgoszcz.pl/index.php
Ośrodek Rehabilitacji i Wypoczynku Perła 86-150 Osie
ul. Dębowa 11
Tleń
tel. (052) 333 99 98
Ośrodek przyjmuje osoby z problemami nerwobólów, przewlekłych zapaleń nerwowych, zapaleń splotów i korzeni nerwowych, zespołów bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, zespołów bólowych w przebiegu dyskopatii.
Ośrodek oferuje: kinezyterapię, hydroterapię (masaż wirowy kończyn górnych, dolnych i kręgosłupa, masaż wirowy całego ciała, masaż podwodny, kąpiel perełkowa z powietrzem ozonowym, bicze szkockie), fizykoterapię (galwanizację, jonoforezę, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne statyczne i dynamiczne, elektrostymulację , ultradźwięki miejscowe, fonoforezę, elektrofonoforezę), światłolecznictwo, laseroterapię oraz krioterapii miejscową.
http://www.perla.org.pl
Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Wilga” 87-320 Górzno
ul. Leśna 12
tel. (056) 4989265
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
http://www.wilga.turystyka.pl/
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku, o/ zamiejscowy w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski
ul. Narutowicza 12
tel. (054) 282 21 11
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje: turnusy rehabilitacyjne lub profilaktyczne; zabiegi z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, balneologii i wodolecznictwa z basenem termalnym.
http://www.ta.pl/ksu.html
Szpital Uzdrowiskowy Nr 1 87-720 Ciechocinek
ul. Armii Krajowej 6
tel. (054) 283 62 65
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje: sala gimnastyczna, basen, rehabilitacja niepełnosprawnych, rehabilitacja po mastektomii, turnusy rehabilitacyjne, 24 godzinna opieka lekarska, 24 godzinna opieka pielęgniarska, turnusy odchudzające.
http://www.sanatoria.org/szpital-uzdrowiskowy-sanatorium.html
Zespół Szpitalno – Sanatoryjny „Pomorzanka” 87-720 Ciechocinek
ul. Kościuszki 20
tel. (054) 283 60 69
brak informacji
brak informacji
Sanatorium Uzdrowiskowe „Wrzos” 87-720 Ciechocinek
ul. Leśna 2
tel. (054) 283 32 21
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą, kobiety po mastektomii.
Ośrodek oferuje zabiegi z zakresu: balneoterapii (kąpiele solankowe, kwasowęglowe, aromatoterapia, masaż podwodny, masaż hydropowietrzny, masaż wirowy kończyn górnych i dolnych, okłady borowinowe, fangoparafina, bicz szkocki, natrysk płaszczowy-deszczowy, basen wirowy), fizykoterapii (magnetronik, laser, interdyn, ultradźwięki , diadynamik, galwanizacja, jonoforeza, lampa kwarcowa, solux, nemektron, czterokomorówka), kinezyterapii (na sali gimnastycznej: gimnastyka zbiorowa i indywidualna, mechanoterapia), masaże, inhalacje oraz kriosan. Sanatorium dysponuje sauną i solarium.
http://www.turnusy.rehabilitacyjne.pl/index.php/osrodek?n=96
Szpital Uzdrowiskowy Nr 4 „Dom Zdrojowy” 87-720 Ciechocinek
ul. Leśna 3
tel. (054) 283 62 65
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, mózgowym porażeniem dziecięcym, schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje: ponad 60 rodzajów zabiegów leczniczych w tym: kąpiele w wannach i basenie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, płukania jamy ustnej (choroby przyzębia), gabinet relaksoterapii.
http://www.sanatoria.org/dom-zdrojowy-sanatorium.html
Sanatorium Uzdrowiskowe „Polex-Ruch” 87-720 Ciechocinek
ul. Lorentowicza 4
tel. (054) 283 60 87
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu wzroku, z upośledzeniem umysłowym, z schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje: terapia solnej, sala gimnastyczna, sauna, basen, rehabilitacja niepełnosprawnych, turnusy rehabilitacyjne, krioterapia ogólnoustrojowa, hipoterapia, 24 godzinna opieka pielęgniarska, turnusy odchudzające.
http://www.sanatoria.org/polex-sanatorium.html
Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP 87-720 Ciechocinek
ul. Lorentowicza 6
tel. (054) 283 60 98
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje: inhalacje indywidualne i specjalne, kąpiele, masaże, okłady parafinowe, prądy diadynamiczne, diatermia krótkofalowa, ultradźwięki, jonofereza, lampa sollux i kwarcowa, gimnastyka, natryski i masaż podwodny, okłady borowinowe, magneto-, lasero- i krioterapia.
http://www.ciechocinek.pl/znp/
Pensjonat „Lila” 87-720 Ciechocinek
ul. M. Konopnickiej 37
tel. (054) 283 32 34
Ośrodek przyjmuje osoby ze schorzeniami kardiologicznymi, schorzeniami neurologicznymi, schorzeniami laryngologicznymi, schorzeniami układu oddechowego, schorzeniami narządu ruchu i reumatycznymi.
http://www.ciechocinek.pl/lila/
22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehebilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek „Wiarus” 87-720 Ciechocinek
ul. Mickiewicza 15
tel. (054) 283 32 11
Ośrodek przyjmuje osoby ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami reumatologicznymi, ze schorzeniami układu krążenia.
Ośrodek oferuje: kinezyterapia, kąpiele, termoterapia (termalator, krioterapia), masaże, inhalacje, fizykoterapia (laseroterapia, magnetoterapia, galwanizacja, jonoforeza, magnetostymulacja, lampa sollux, lampa kwarcowa, ultradźwięki, interdyn/Nemectron, diadynamik, elektrostymulacje, In Vac Med. „Vacum”, okłady borowinowe).
http://www.ciechocinek.pl/wojsko/index_cie.htm
22 Szpital Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek „Jubilat” 87-720 Ciechocinek
ul. Mickiewicza 16
tel. (054) 283 32 11
Ośrodek przyjmuje osoby wczesnej rehabilitacji kardiologicznej, kobiet po mastektomii, ze schorzeniami układu krążenia, problemami laryngologicznymi, neurologicznymi.
Ośrodek oferuje zabiegi w zakresie: balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, psychoterapii oraz edukacji zdrowotnej.
http://www.sanatorium-wojskowe.ciechocinek.pl
Sanatorium Uzdrowiskowe „Promień” 87-720 Ciechocinek
ul. Nieszawska 22
tel. (054) 283 42 56
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje: masaż wibracyjny, klasyczny, podwodny, masaż wirowy rąk i nóg, kąpiele solankowe i pasta borowinowa, krioterapia, kinezyterapia i fizykoterapia, kąpiel perełkowa, gimnastyka kardiologiczna, inhalacje solankowe, ultradźwiękowe, jonoforeza, terapuls, solux.
www.promien.sanatoria.com.pl
NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe Unii ZZ PSPS i OS „Zdrowie” 87-720 Ciechocinek
ul. Piłsudskiego 3
tel. (054) 283 42 51
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z chorobą psychiczną, z epilepsją, z upośledzeniem umysłowym, z schorzeniami neurologicznymi, innymi niż dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje: kąpiele, zawijanie z pasty borowinowej, masaże, aquavibron, gimnastyka, jonoforeza, interdyn, diadynamik, galwanizacja, diatermia krótkofalowa, terapuls, ultradźwieki, lampa solux i kwarcowa, kąpiele, inhalacje, natrysk szkocki, okłady parafinowe.
http://www.ciechocinek.pl/bankowiec/
Sanatorium Uzdrowiskowe „Krystynka” 87-720 Ciechocinek
ul. Polna 16
tel. (054) 283 62 21
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, z epilepsją, z upośledzeniem umysłowym, z chorobami układu oddechowego.
Ośrodek oferuje : ogólnousprawniający program rekreacyjno-wypoczynkowym i program psychoterapeutycznym.
Ośrodek oferuje zabiegi z zakresu: hydroterapia, balneoterapia, krioterapia, światłolecznictwo, laseroterapia, elektrolecznictwo, magnetoterapia, masaż, inhalacje, kinezyterapia, dieta.
www.krystynka.ciechocinek.pl
PZN Ośrodek Leczniczo Rehabilitacyjny „Eden” im. M.M. Kaczmarka 87-720 Ciechocinek
ul. Słońska 15
tel. (054) 283 60 82
Ośrodek przyjmuje osoby z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z epilepsją, mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje zabiegi: okłady borowinowe, kąpiel solankowa, kąpiel perełkowa, masaże, gimnastyka, jonoforeza, prądy diadynamiczne, laseroterapia, magnetoterapia, aerodyn, ultradźwięki, aquawibron, jonoforeza, sollux, lampa Bio-V, inhalacje.
http://www.eden-ciechocinek.pl
Szpital Uzdrowiskowy Nr 3 im. dr Markiewicza 87-720 Ciechocinek
ul. Staszica 5
tel. (054) 283 62 65
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z epilepsją, z mózgowym porażeniem dziecięcym, ze schorzeniami neurologicznymi i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje: zabiegi borowinowe, kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, masaże, inhalacje, parafina, kąpiele w wannach i basenie.
http://www.sanatoria.org/szpital-markiewicza-sanatorium.html
Szpital Uzdrowiskowy Nr 3 im. dr Markiewicza 87-720 Ciechocinek
ul. Staszica 5
tel. (054) 283 62 65
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z epilepsją, z mózgowym porażeniem dziecięcym, ze schorzeniami neurologicznymi i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje: zabiegi borowinowe, kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, masaże, inhalacje, parafina, kąpiele w wannach i basenie.
http://www.sanatoria.org/szpital-markiewicza-sanatorium.html
Sanatorium Uzdrowiskowe „Sanvit” 87-720 Ciechocinek
ul. Staszica 8
tel. (054) 283 42 81
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z epilepsją, z mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
Ośrodek oferuje: basen solankowy, przejażdżki konne, salę ćwiczeń, różne diety oraz zabiegi fizykoterapii, hydroterapia, inhalacje, gimnstyka, ugul, masaż klasyczny, krioterapia, aerodyn, terapia zajęciowa, sala doświadczeń życia, hipoterapia.
www.sanvit.sanatoria.com.pl
Sanatorium „Grażyna” 87-720 Ciechocinek
ul. Traugutta 6
tel. (054) 283 62 65
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z epilepsją, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje zabiegi kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, masaże, inhalacje tlenowe.
http://www.puc.sky.pl/grazyna.html
Sanatorium Uzdrowiskowe „Łączność” 87-720 Ciechocinek
ul. Warzelniana 4
tel. (052) 283 60 74
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, upośledzeniem umysłowym, z schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą.
Ośrodek oferuje zabiegi z zakresu: kinezyterapii, hydroterapii, balneologii, fizykoterapii (światłolecznictwo, elektroterapia, magnetoterapia, inhalacje, okłady, parafina), masaże.
http://www.sanatorium-lacznosc.pl/
Sanatorium Uzdrowiskowe „Pod Tężniami” 87-720 Ciechocinek
ul. Warzelniana 7
tel. (054) 416 70 00
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, bez osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, z schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego z cukrzycą, otyłością, po mastektomii.
Ośrodek oferuje: basen z hydroatrakcjami (kaskada wodna, przeciwprądy, jacuzzi), gimnastyka, fototerapia, psychoterapia.
http://www.podtezniami.pl/
Sanatorium „Julianówka” 87-720 Ciechocinek
ul. Widok 10
tel. (054) 283 63 12
Ośrodek oferuje: gimnastyka, masaże, kąpiele, jonoforeza, ultradźwięki, laser, krioterapia, inhalacje, okłady borowinowe.
http://www.ciechocinek.pl/julianowka/
Sanatorium Uzdrowiskowe „Chemik” 87-720 Ciechocinek
ul. Widok 13
tel. (054) 283 52 43
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą. Ośrodek oferuje zabiegi z zakresu: hydroterapii (kąpiele solankowe, kwasowęglowe, perełkowe, borowinowe, aquavibron, masaż podwodny, masaże wirowe kończyn górnych i dolnych, hydromasaż), fizykoterapii (okłady borowinowe – częściowe, jonoforeza borowinowa, lampy solux i kwarcowe, lampa Bioptron, ultradźwięki, kąpiel 4-komorowa, diadynamik, terapuls, interdyn, magnetronik, biostymulatory laserowe (mały i duży), krioterapia, solarium), kinezyterapii (sala gimnastyczna wyposażona w specjalistyczny sprzęt przystosowany do prowadzenia zbiorowej i indywidualnej gimnastyki, zarówno leczniczej i rehabilitacyjnej jak i rekreacyjnej: atlas, bieżnia, symulator wioseł, rowery, steppery, rotory, Orbi Trek itp.), inhalatorium (inhalacje indywidualne: solankowe, z lekami, z olejkami, aromatoterapia w saunie), masaże (ręczny klasyczny – częściowy, masaż uciskowy).
http://www.chemik.sanatoria.com.pl/
Centrum Niezależnego Życia 87-720 Ciechocinek
ul. Wojska Polskiego 17
tel. (054) 283 31 46
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, mózgowym porażeniem dziecięcym, z upośledzeniem umysłowym, z schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja. Ośrodek oferuje: balneoterapię, kinezyterapię, hipoterapię, aktywną rehabilitację, muzykoterapię, sport, aktywizację zawodową i społeczną, twórczość artystyczną, aktywizację towarzyską i integrację.
http://www.cnz.boxpol.com/
Fundacja Rozwoju Wschodnio – Europejskiego Centrum Rehabilitacji 87-720 Ciechocinek
ul. Wojska Polskiego 17a
tel. (054) 416 12 14
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, SM, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu wzroku, mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, schorzeniami neurologicznymi innymi niż epilepsja, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
brak informacji
Sanatorium „Gracja” 87-720 Ciechocinek
ul. Wojska Polskiego 3
tel. (054) 416 26 70
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą. Ośrodek oferuje zabiegi: kąpiele (solankowe, perełkowe i kwasowęglowe), masaże (suche i mokre), inhalacje (solankowe, z olejkami i lekarstwami), gimnastykę, krioterapię, okłady, ćwiczenia w basenie, zabiegi elektryczne, leser, magnetron i inne oraz całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską.
www.gracja.ciechocinek.pl
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. 87-720 Ciechocinek
ul. Zdrojowa 17
tel. (054) 283 47 68
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego. Ośrodek oferuje zabiegi kinezyterapeutyczne, balneologiczne, masaże, fizykoterapeutyczne (laseroterapia, terapuls, lampa kwarcowa, solux, diatermia, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, galwanizacja, elektrostymulacje, jonoforeza, kąpiel czterokomorowa, magnetoterapia, krioterapia) oraz okłady, inhalacje solankowe i lekowe.
http://www.ksu-ciechocinek.com.pl
Samodzielny Publiczny Zakład Leczniczo-Opiekuńczy 87-721 Raciążek
ul. Przedmiejska 1
tel. (054) 283 10 00
Ośrodek oferuje: sala gimnastyczna, UGUL, rowery z dawkowanym oporem, bieżnię, ATLAS, wioślarza, stepper, ultraton, terapuls, aqavibron, inhalator „Medined”, laser czy „Magnetronic”, lampa „sollux” i kwarcówka.
http://www.spzlo-raciazek.pl/htm/oferta.html
„Uzdrowisko Wieniec” Sp. z o.o. ZSS „Hel” 87-800 Włocławek
Wieniec Zdrój
tel. (054) 236 20 21
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą, otyłością, ze zmianami zwyrodnieniowymi narz. ruchu. Ośrodek oferuje: kąpiel mineralną, kwasowęglową (mokrą i suchą), czterokomorową, perełkową, sosnową, podwodny, natryski płaszczowy i biczowy, masaż wirowy, interdyn i jontoforezę, krioterapia, kinezoterapia, ihalacje, utradźwięki, fonoforeza, światłolecznictwo, laseroterapia, zawijania borowinowe, galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, diadynamik, interdyn, terapuls, magnetronik.
http://www.wieniec.sanatoria.com.pl/index_done.html
„Uzdrowisko Wieniec”sp. z o.o. ZNZOZ Sanatorium „Hutnik” 87-800 Włocławek
Wieniec Zdrój
tel. (054) 236 20 21
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą, otyłością, ze zmianami zwyrodnieniowymi narz. ruchu. Ośrodek oferuje: kąpiel mineralną, kwasowęglową (mokrą i suchą), czterokomorową, perełkową, sosnową, podwodny, natryski płaszczowy i biczowy, masaż wirowy, interdyn i jontoforezę, krioterapia, kinezoterapia, ihalacje, utradźwięki, fonoforeza, światłolecznictwo, laseroterapia, zawijania borowinowe, galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, diadynamik, interdyn, terapuls, magnetronik.
http://www.wieniec.sanatoria.com.pl/index_done.html
„Uzdrowisko Wieniec” Sp. z o.o. ZSS „Zacisze” 87-801 Włocławek
Wieniec Zdrój
tel. (054) 236 20 21
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą, otyłością, ze zmianami zwyrodnieniowymi narz. ruchu. Ośrodek oferuje: kąpiel mineralną, kwasowęglową (mokrą i suchą), czterokomorową, perełkową, sosnową, podwodny, natryski płaszczowy i biczowy, masaż wirowy, interdyn i jontoforezę, krioterapia, kinezoterapia, ihalacje, utradźwięki, fonoforeza, światłolecznictwo, laseroterapia, zawijania borowinowe, galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, diadynamik, interdyn, terapuls, magnetronik.
http://www.wieniec.sanatoria.com.pl/index_done.html
Sanatorium „Kombatant” 88-100 Inowrocław
ul. Powstańców Wielkopolskich 9/13
tel. (052) 357 40 91
Ośrodek przyjmuje osoby z problemami układów kostno-stawowych, krążenia, nerwowego, oddechowego, pokarmowego. Ośrodek oferuje: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, perełkowe i aromatyczne, zawijania borowinowe całkowite i częściowe, aerosoloterapię – inhalacje, masaże, masaż wibracyjny, krioterapię, zabiegi z zakresu ciepłolecznictwa (parafina), światłolecznictwa i elektrolecznictwa, leczenie ultradźwiękami, ćwiczenia rehabilitacyjne w basenie oraz na sali gimnastycznej.
http://www.inowroclaw.kujawy.com.pl/kurort
Kolejowe Sanatorium Uzdrowiskowe Sp. z o.o. 88-100 Inowrocław
ul. Przy Stawku 12
tel. (052) 355 26 26 w.333
Ośrodek przyjmuje osoby z dysfunkcją narządu ruchu, bez osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z epilepsją, mózgowym porażeniem dziecięcym, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami neurologicznymi, ze schorzeniem układu krążenia, z cukrzycą.
brak informacji
Sanatorium Uzdrowiskowe „Metalowiec 70” 88-100 Inowrocław
ul. Świętokrzyska 76
tel. (052) 355 11 2
Ośrodek przyjmuje osoby z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z epilepsją, z upośledzeniem umysłowym, z schorzeniami neurologicznymi, innymi niż dziecięce porażenie mózgowe, ze schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego, z cukrzycą. Ośrodek oferuje: fizjoterapia (gimnastyka, krioterapia, masaże, ultradzwięki, laseroterapia, magnetoterapia, jonoforeza, fonoforeza, elektroterapia, sollux), hydroterapia i balneoterapia oraz saunę, grota solno-jodowa, sauna, tybetański masaż kamieniami.
www.metalowiec.sanatoria.com.pl
Sanatorium „Modrzew” 88-100 Inowrocław
ul. Wierzbińskiego 50a
tel. (052) 357 30 84
R
Ośrodek przyjmuje osoby ze schorzeniami narządu ruchu, układu kostno-mięśniowego, choroby wibracyjne, schorzenia laryngologiczne. Ośrodek oferuje: laseroterapia, magnetoterapia, basen solankowy.
http://www.modrzew.com.pl/leczymy.html
Sanatorium Nr 3 Pawilon „Plo” 88-100 Inowrocław
ul. Wilkońskiego 16
tel. (052) 357 40 91
brak informacji
brak informacji
Zakład Energetyczny Bydgoszcz S.A. Sanatorium „Energetyk” 88-100 Inowrocław
ul. Wilkońskiego 2
tel. (052) 357 90 15
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, mózgowym porażeniem dziecięcym, upośledzeniem umysłowym, z schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego. Ośrodek oferuje: hydroterapia, w tym kąpiele solankowe z wykorzystaniem naturalnych źródeł solanki, kinezyterapia, fizykoterapia, psychoterapia, rehabilitacja kardiologiczna.
http://san-energetyk.com.pl/
Szpital Uzdrowiskowy Nr 1 88-100 Inowrocław
ul. Wilkońskiego 23
tel. (052) 357 40 91
Ośrodek przyjmuje osoby z problemami układów kostno-stawowych, krążenia, nerwowego, oddechowego, pokarmowego. Ośrodek oferuje: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, perełkowe i aromatyczne, zawijania borowinowe całkowite i częściowe, aerosoloterapię – inhalacje, masaże, masaż wibracyjny, krioterapię, zabiegi z zakresu ciepłolecznictwa (parafina), światłolecznictwa i elektrolecznictwa, leczenie ultradźwiękami, ćwiczenia rehabilitacyjne w basenie oraz na sali gimnastycznej.
brak informacji
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Pod Sosnami” 88-324 Przyjezierze
ul. Bukowa 5
tel. (052) 318 14 25
brak informacji
brak informacji
Zespół Ośrodków Wypoczynkowych Dzieci i Młodzieży „Sam-ba” 89-530 Krąg
ul. Chrząstówko 1
tel. (052) 398 42 13
Ośrodek przyjmuje osoby niepełnosprawne z ogólnego stanu zdrowia, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu słuchu i wzroku, z upośledzeniem umysłowym, z schorzeniami neurologicznymi, innymi niż epilepsja i dziecięce porażenie mózgowe, z schorzeniem układu krążenia i układu oddechowego.
http://www.sam-ba.pl/
Ośrodek „Zacisze” 89-530 Okoniny Nadjeziorne
tel. (052) 334 00 74
Ośrodek oferuje: kompleks boisk sportowych, kort tenisowy, sala do ćwiczeń siłowych, place zabaw dla dzieci oraz bilard, sauna, kąpielisko strzeżone oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) i turystycznego (rowery górskie i turystyczne, piłki, leżaki, grille).
http://www.ptpomorze.pl/new/osrodek,8.html
Warsztaty Terapii Zajęciowej 85-085 Bydgoszcz
ul. Fordońska 30
tel. (052) 342 99 36
Warsztaty Terapii Zajęciowej 85-008 Bydgoszcz
ul. Krasińskiego 3a
tel. (052) 322 63 92
Warsztaty Terapii Zajęciowej 87-410 Kowalewo Pomorskie
ul. Odrodzenia 2
tel.(056) 684 12 37
Warsztaty Terapii Zajęciowej 88-230 Piotrków Kujawski
ul. Poznańska 38
tel. (054) 265 45 46
Warsztaty Terapii Zajęciowej 86-100 Świecie
ul. Nadbrzeżna 2a
tel. (052) 331 44 81
Warsztaty Terapii Zajęciowej 87-100 Toruń
ul. Mickiewicza 61
tel. (056) 622 46 68
Warsztaty Terapii Zajęciowej 87-800 Włocławek
ul. Wiejska 14
tel. (054) 411 86 99
Warsztaty Terapii Zajęciowej 87-100 Toruń
ul. Rydygiera 23
tel. (056) 650 09 44
Warsztaty Terapii Zajęciowej 87-300 Brodnica
ul. Wyspiańskiego 13
tel. (056) 697 02 41
Warsztaty Terapii Zajęciowej 85-631 Bydgoszcz
ul. Modrzewiowa 6
tel. (052) 346 03 38
Warsztaty Terapii Zajęciowej 86-300 Grudziądz
ul. Sportowców 1/3
tel. (056) 465 14 46
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Bajka” 85-792 Bydgoszcz
ul. J. Porazińskiej
tel. (052) 343 35 36
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Biały Domek” 85-023 Bydgoszcz
ul. Toruńska 28
tel. (052) 371 95 26
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Karczemka” 87-700 Aleksandrów Kujawski
Otłoczyn 1
tel. (056) 622 90 33
Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tęcza” 85-806 Bydgoszcz
ul. Planu 6 Letniego 37
tel. (052) 345 02 80
Warsztaty Terapii Zajęciowej PW. Św. Józefa 86-320 Łasin
ul. Wyszyńskiego 1
tel. (056) 466 41 73

Udostępnij

Skip to content