fbpx

 

STUDENTKI / UCZENNICE

Lekka praca w wakacje nad morzem w Jastrzębiej Górze!

plaza1

 

Fundacja „Pomóż i Ty” z Gdyni, działająca na rzecz dzieci niewidomych i niepełnosprawnych zatrudni na zasadach umowy, na okres wakacji w systemie miesięcznym lub 2/3/4 tygodniowym (lipiec, sierpień – łącznie 60 dni) 15 studentek i uczennic o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej i swobodnej komunikatywności.

Osoby niepełnoletnie – minimum 16 lat – wymagana pisemna zgoda rodziców.

Twoja praca polegać będzie na rozdawaniu „cegiełek” przy deptakach, na plaży, przy plaży i w centrach handlowych (bardzo lekka praca) przy tym opalasz się (sama regulujesz swoje przerwy) masz wakacje nad morzem.

 

W pierwszym dniu przejdziesz szkolenie dla Fundraiserów i zapoznasz się z pozostałymi uczestnikami.

Poznasz cały pas Wybrzeża Gdańskiego od Dębęk przez Karwię, Jastrzębią Górę, Władysławowo, Juratę, Hel, Gdynię, Sopot, aż po Gdańsk , gdyż pracować będziesz 6-8 godz. dziennie w każdym dniu w innym miejscu.

Fundacja pokrywa koszty noclegów  w pokojach 3 – 4 osobowych z łazienkami dla fudraiserów  w  ośrodku w bezpośredniej okolicy Jastrzębiej Góry (Czarny Młyn).

 

•Dla chętnych gwarantujemy obfite śniadania i obiadokolacje w cenie zaledwie 15 zł ! 

•Fundraiserzy po śniadaniu przez 6-8 godz. dziennie będą rozprowadzać cegiełki fundacji na rzecz dzieci niewidomych i niepełnosprawnych PODOPIECZNYCH FUNDACJI.

•Dla Was bardzo wysoka prowizja – zarobek około 100 – 200 zł dziennie, wypłacany codziennie lub można przechować u opiekuna grupy.

•Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz – 1000, 2000 zł., czy nawet więcej w ciągu miesiąca.

•Dowóz do miejsca pracy i powrót do ośrodka zapewnia Fundacja.

•Około godz. 18 – 19 powrót do pensjonatu na kolację (po kolacji czas wolny) relaks i nocleg.

•Możliwość korzystania z kuchni i grilla. Wieczorami po kolacji możliwe ognisko, wspólne wyjścia na imprezy (wspólne powroty) i inne formy integracji.

•Jeżeli masz koleżankę namów ją, gdyż pracujecie parami.

•Zatrudnimy też 2 – 3 osoby  z prawem jazdy i swoim autem – zwracamy koszt paliwa. 

 

Swoje CV wraz z uzasadnieniem dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie proszę przesyłać na załączony adres mailowy. Prosimy także o wstępną deklarację w jakim terminie między 1 lipca a 30 sierpnia 2017 chciałabyś współpracować z Fundacją.

 

[email protected] lub tel: 668 370 482

 

Rekrutację zakończymy w czerwcu 2017r. i wtedy skontaktujemy się telefonicznie i mailowo z wybranymi kandydatami i prześlemy dokumenty aplikacyjne ( umowa, regulamin , zgody itp. )do wypełnienia oraz instrukcję co dalej.

 

W CV prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Udostępnij

Skip to content