fbpx

Choroba: czterokończynowe, mózgowe porażenie dziecięce, wymagające nieustannej pomocy. Choroba powoduje ograniczenia i niemożność samodzielnego poruszania się, jedzenia oraz czytania.

Pomimo choroby: Marcin skończył liceum, uczy się hiszpańskiego i pięknie śpiewa 

Pomóżmy: Marcin pozostał sam z ojcem. Matka zmarła w wieku 55 lat. Potrzebna jest ustawiczna, kosztowna rehabilitacja, wyspecjalizowany sprzęt (podnośnik do kąpieli), specjalistyczna opieka i każda wpłata jako pomoc do życia.

Pomagając: Poprawiamy jakość życia Marcina, dając Mu siłę do pokonania trudu dnia codziennego. Marcin kocha rodzinę, kocha  życie i ludzi.

POMÓŻMY W ROZWOJU MARCINA

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:

Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Marcin Malinowski”
Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Marcin Malinowski”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content