fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Mateusza Ochlasta , który na skutek upadku z wysokości ,w wieku 19 lat doznał złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym i stracił władzę nad ciałem od pasa w dół. Poza paraplegią i atonią pęcherza Mateusz zmaga się z bakteryjnym zapaleniem kości i ciężko gojącymi się ranami. Niestety koszty rehabilitacji, materiałów opatrunkowych i leków są zbyt wysokie jak na możliwości jego rodziny. Dodatkowo niezbędne są ciągłe nakłady finansowe na dostosowanie mieszkania do jego potrzeb, co pomoże Mateuszowi w samodzielnej egzystencji.

 

PODARUJMY MATEUSZOWI ODROBINĘ SAMODZIELNOŚCI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Mateusz Ochlast”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Mateusz Ochlast”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content