fbpx

 

Poznajcie historię Michała. WYPADEK! 🚨 Jedna chwila – zmieniła życie tego młodego, aktywnego sportowca w WALKĘ – walkę o życie na szpitalnych łóżkach, walkę o sprawność na salach rehabilitacyjnych, walkę o normalność dla żony i 2 córek…

Wypadek Michała miał miejsce 09.02.2017 r. na niemieckiej autostradzie. Był hospitalizowany w klinice w Niemczech-Duisburg, gdzie z powodu wielonarządowo-ruchowych urazów, został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Przeszedł szereg skomplikowanych operacji ratujących życie, ale nadal wymaga długotrwałej i skomplikowanej rehabilitacji oraz leków i sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwi mu powrót do samodzielności.

Tu znajdziecie film o tym jak zmieniło się życie Michała po wypadku. LINK: https://www.youtube.com/watch?v=vqCNWbpTyuY&t=7s

POMÓŻMY POWRÓCIĆ MICHAŁOWI DO SPRAWNOŚCI Z PRZED WYPADKU


Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Michał Chmist”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Michał Chmist”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content