fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Mirosława Szczepańskiego, który choruje na nadciśnienie tętnicze, zespół krótkiego jelita, zespół WPW – migotanie przedsionków. Stan po nieskutecznym zabiegu ablacji RF drogi dodatkowej prawostronnej tylnej i przebytym udarze niedokrwiennym mózgu spowodował iż Mirosław potrzebuje całodobowej opieki. Rodzina prosi o pomoc w zakupie aparatu do domowego badania krzepliwości krwi INR. Z powodu słabych żył nie możliwe jest tradycyjne pobieranie krwi do badania, a tylko systematyczna kontrola krwi może ustrzec Mirosława przed kolejnym udarem lub zatorem.

 

POZWÓLMY MIROSŁAWOWI ŻYĆ BEZ RYZYKA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Aparat do mierzenia krzepliwości krwi INR wraz z oprzyrządowaniem dla Mirosława Szczepańskiego”

 

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Aparat do mierzenia krzepliwości krwi INR wraz z oprzyrządowaniem dla Mirosława Szczepańskiego”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content