fbpx

Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” pragnie serdecznie podziękować inicjatorom i uczestnikom akcji „Moda na fit”, a w szczególności osobom, które odwiedziły Strefę Dobroczynności w Centrum Handlowym Osowa w dniu 13 czerwca 2015 roku.

 

Event „Moda na fit” pokazuje, że pomaganie osobom pokrzywdzonym przez los również jest w modzie. Przejechane przez uczestników zdarzenia kilometry przeliczane na złotówki zbliżyły nas do celu, jakim jest zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego tj. rowerowózka dla 21-letniego podopiecznego Fundacji Jakuba Nowakowskiego.

 

Dzięki Państwa cegiełce Jakub będzie mógł wkrótce wyjeździć własne kilometry wraz z przewodnikiem w poczuciu bezpieczeństwa, które zapewni mu pomimo jego zdrowotnych ograniczeń wart blisko 25.000 PLN rowerowózek zakupiony po uzbieraniu pełnej kwoty. To dzięki ludziom o otwartych sercach Jakub będzie mógł cieszyć się zapachami otaczającego go świata, odczuwać kojącą bliskość natury w trakcie wycieczek, które na dzisiaj są nie do zrealizowania z powodu braku tego specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

 

Wszystkim uczestnikom i organizatorom składamy serdeczne podziękowania nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkich w imieniu Jakuba i jego rodziców.

z poważaniem Zarząd Fundacji „Podaruj Uśmiech”

Udostępnij

Skip to content