fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Moniki Tachasiuk , która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Monika ma przykurcze mięśni , niedowład prawej ręki i obu nóg dlatego potrzebuje intensywnej rehabilitacji, aby mogła w miarę normalnie funkcjonować. Obecnie oczekuje na operację wszczepienia stymulatora mózgu, po której potrzebna będzie długotrwała rehabilitacja. Brak systematycznej rehabilitacji sprawia, że mięśnie i ścięgna Moniki boleśnie sztywnieją dlatego rodzina Moniki bardzo prosi ludzi dobrej woli o wsparcie.

 

SPRAWMY, ABY MONIKA MOGŁA CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM DZIĘKI SPRAWNOŚCI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Moniki Tachasiuk”

 

Można też skorzystać z szybkich płatności:

 

[tabby title=””]

onsubmit=”return p24_kwota2gr(’kwota_zl’,’kwota_gr’);”>

Tytuł przelewu:
„Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Moniki Tachasiuk”
Uwagi:
Kwota przelewu:
gr

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Moniki Tachasiuk”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content