fbpx

System EWS SDK eLeraning Suite służy do tworzenia, wykonywania, śledzenia i raportowania e-kursów (e-szkoleń i e-testów). Zgodny jest ze standardami SCORM 1/3 o IMS (Simple Sequencing i Question &Test Interoperability). Składa się z:

  • EWS Editor do tworzenia i uruchamiania e-kursów
  • EWS RunTime, delegowanej części platformy LMS do wydawania treści lekcji i przeprowadzania testów oraz do śledzenia przebiegu kursu i generowania raportów
  • EWS Report Browser do oglądania raportów z kursu, uzupełniania ocen i ew. ich korekcji wraz z komentowaniem modyfikacji wyników.

W wyniku modyfikacji następuje automatyczna rekalkulacja wyników ostatecznych. Utworzone kursy mogą być dystrybuowane na CD i działać niezależnie od platform LMS lub mogą być lokowane na LMS i stamtąd ładowane na stronę klienta i wykonywane, w większości czasu przebiegu kursu w trybie off-line. Kontakt kursu z platformą LMS wymagany standardem SCORM 1.3 dla kursów ulokowanych na LMS jest realizowany. Jest to jedno z pierwszych narzędzi autorskich i technologii tworzenia kursów adaptacyjnych i przenoszalnych między platformami (zgodnymi ze SCORM).

Więcej informacji na stronie INSTYTUTU MASZYN MATEMATYCZNYCH – Zakład Systemów Informacyjnych: bi.imm.org.pl
______________________________
Dane pochodzą ze strony sprzedaz.info.pl

Udostępnij

Skip to content