fbpx

Program – rozliczenie PIT przez internet 2013

Pobierz program PIT-OPP 2013 Uruchom PIT On-Line

Obecnie wielu z nas decyduje się na rozliczanie PITów przez Internet. Jest to sposób nie tylko oszczędzający czas, ale i niezwykle wygodny. Rozliczenie PIT w formie on-line umożliwi zamieszczony na stronie Fundacji „Podaruj Uśmiech” bezpłatny program do pitów. Jest on bardzo prosty w obsłudze, wobec czego praktycznie bez większych trudności i już w przeciągu zaledwie kilku minut można sprawnie rozliczyć pit przez Internet. Nasz program do rozliczania PIT oferuje także możliwość wyboru pomocy indywidualnemu podopiecznemu, wystarczy jedynie w programie do pitów 2013 zawrzeć adnotację zawierającą imię i nazwisko danego podopiecznego. Podatek wpłynie na subkonto podopiecznego i zaokrągli sumę, którą zbiera on na niezbędne leczenie.

 

Pit on-line

Fundacja „Podaruj Uśmiech” zajmuje się działaniem na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Myśl przewodnia, którą się kierujemy to bezinteresowna pomoc tym, którzy wytrwale liczą na nasze wsparcie. Codziennie aktywnie staramy się pozyskiwać nowych darczyńców, ponadto wciąż gorąco zachęcamy do przekazywania 1 % podatku na rzecz naszych podopiecznych. Pomoc tego rodzaju ułatwia program do pitów, który specjalnie dla Państwa zamieściliśmy na stronie głównej naszego serwisu. Odwiedzając stronę Fundacji mogą Państwo zapoznać się z podopiecznymi czekającymi na pomoc i w tym samym momencie zdecydować się na rozliczenie pitu. Nie warto czekać i dłużej się zastanawiać. Środki pozyskane przy okazji rozliczania pitu zawsze zostają przekazane bezpośrednio konkretnym podopiecznym. W przypadku, gdy wpływają na ogólne konto Fundacji – są dzielone po równo na wszystkie dzieci. Każda kwota pozyskana w okresie rozliczania pitów jest cenna dla osób oczekujących rehabilitacji, kosztownych operacji bądź zabiegów i nieodzownych lekarstw.

 

Prościej przekazać 1 %

Od lat zajmujemy się wspieraniem dzieci, których los szczególnie dotkliwie doświadczył. Poprawa ich warunków zdrowotnych i bytowych uzależniona jest de facto od zainteresowania, jakie wzbudzić mogą u innych. Od empatii i serdeczności tych, którzy w pomocy drugiemu człowiekowi odnajdują niepowtarzalny wymiar szczęścia. Nie liczy się fakt, iż nie każdy z nas może zaoferować tyle samo, a niektórzy naprawdę niewiele. Choć różne kwoty, udział jest ten sam, wszyscy bowiem oddając niewielki procent podatku sprzyjamy tym samym celom i to jest najważniejsze. Rozliczanie pitów jest świetną okazją na zrealizowanie idei niesienia pomocy innym ludziom. Niepełnosprawne dzieci na taką pomoc czekają z niegasnącą nadzieją, pełne wiary w lepsze jutro. Jeśli wciąż zastanawiamy się komu przekazać swój 1% – nie wahajmy się dłużej, podarujmy uśmiech tym, którzy żyją w cieniu choroby. Im szybciej pomożemy, tym dzieci szybciej wyzdrowieją, dlatego wybierzmy krótszą drogę – skorzystajmy w tym celu z programu pit przez Internet, znajdującego się na stronie Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Udostępnij

Skip to content