fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową, której potrzebuje nasz podopieczny Przemysław Raźny, który w skutek pobicia z zagrożeniem życia trafił do szpitala. Lekarze uratowali mu życie ale liczne doznane urazy głowy spowodowały czterokończynowy niedowład spastyczny oraz brak kontaktu z otoczeniem. Dzięki intensywnej rehabilitacji oraz opiece logopedycznej Przemek już mówi i odzyskuje czucie. Jest szansa aby znów mógł chodzić lub chociaż się usamodzielnić, ale jego rehabilitacja wymaga olbrzymich nakładów finansowych, na które rodziny Przemka nie stać.

 

NIE ZABIERAJMY PRZEMKOWI NADZIEI NA POWRÓT DO ZDROWIA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Przemysław Raźny”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Przemysław Raźny”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content