fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Rafała Sobisz, który w wyniku wypadku na skutek urazu głowy z wstrząśnieniem mózgu doznał czterokończynowego niedowładu spastycznego. Dzięki rehabilitacji i poświęceniu mamy, która opiekuje się nim przez całą dobę, Rafał robi powolne ale widoczne postępy. Uczy się, ma przyjaciół i wielki pęd do wiedzy. Aby móc się dalej rozwijać i osiągać coraz większą samodzielność, Rafał potrzebuje dalszych ćwiczeń fizycznych i intensywnej terapii mowy.

 

POMÓŻMY W EDUKACJI RAFAŁA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Rafał Sobisz”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Rafał Sobisz”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content