fbpx
Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Arkadiusza Gołąbowicza, który w 2002 roku został zaatakowany przez chuligana i wyniku upadku z wysokiego mostu doznał urazu kręgosłupa oraz czterokończynowego paraliżu. Obrażenia i unieruchomienie wywołały również skostnienie pozaszkieletowe, w wyniku którego Arek nie może samodzielnie się poruszać nawet na wózku inwalidzkim. Jedyną szansą na polepszenie jego stanu zdrowia jest stała rehabilitacja, ale przede wszystkim operacja, której koszt wynosi 20.000,00 PLN. Niestety sytuacja materialna Arkadiusza i jego rodziny nie pozwala na sfinansowanie tak drogiego zabiegu. Arkadiusz jest osobą otwartą na drugiego człowieka, chętnie stara się pomóc innym dzieląc się doświadczeniami z własnych przeżyć. Jego motto brzmi: „Tylko człowiek i dobro ludzi mogą zmienić świat”. Wspiera dobrym słowem osoby dotknięte tak jak on nieszczęściem. W wolnych chwilach lubi poczytać dobrą książkę, obejrzeć film, spacerować (pchany na wózku). Jego zamiłowanie do spacerów ograniczone jest jednak przez chorobę. Dzięki Państwa pomocy życie Arka może ulec znacznej poprawie. Przeprowadzenie operacji rokuje nadzieję na taką poprawę zdrowia, która umożliwi mu poruszanie się na aktywnym wózku inwalidzkim oraz zwiększy jego samodzielność i swobodę poruszania się.

SZCZĘŚCIE TO ZNACZY POMÓC I SPEŁNIĆ MARZENIA

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem
„Rehabilitacja Arkadiusza Gołąbowicza”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Rehabilitacja Arkadiusza Gołąbowicza„, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

 

Udostępnij

Skip to content