fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Mateusza Muchowskiego, który urodził się z afazją – opóźnionym rozwojem mowy, poza tym ma wadę kręgosłupa-chorobę Scheiermana. Pomimo swojej niepełnosprawności, uczęszcza do klasy integracyjnej gimnazjum, jest wesołym, otwartym, ambitnym chłopcem. Aby Mateusz mógł wejść w nowy, dorosły etap życia i zyskać samodzielność, potrzebuje stałej rehabilitacji, która wspomoże jego sprawność. Jest synem samotnie wychowującej go matki, która oprócz niego ma drugie opóźnione w rozwoju dziecko, a koszty związane z rehabilitacją i leczeniem synów przekraczają jej skromne możliwości finansowe. Dzięki Państwa pomocy życie tej rodziny może ulec znacznej poprawie. Znikną przeszkody, które teraz hamują rozwój Mateusza, jego pęd do wiedzy i poznania świata. Dzięki odpowiedniej i stałej rehabilitacji będzie mógł prawidłowo rozwijać się a w przyszłości normalnie funkcjonować w życiu społecznym, podjąć pracę i cieszyć się życiem, jak każdy zdrowy człowiek.

 

SZCZĘŚCIE TO ZNACZY POMÓC I SPEŁNIĆ MARZENIA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Mateusz Muchowski”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Mateusz Muchowski”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content