fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Renaty Dejk- Küster, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku w 2002 r. stała się osobą niepełnosprawną. Na skutek urazu rdzenia kręgowego doszło do całkowitego paraliżu kończyn dolnych i do częściowego niedowładu kończyn górnych. Aktualnie Pani Renata porusza się na wózku inwalidzkim i jest pod stałą opieką starszych rodziców przez co często czuje się uwięziona w domu. Od świata dzielą ją schody – 25 stopni. Chciałaby z powrotem zostać samodzielną osobą. Tak jak kiedyś pójść na spacer, zrobić zakupy czy też w inny sposób odciążyć schorowanych rodziców. Będzie to możliwe jeżeli uda się nam pozyskać środki na zakup i montaż zewnętrznej windy dla osób niepełnosprawnych. Pani Renata potrzebuje Państwa pomocy w uzbieraniu aż 60 000 zł.

 

OTWARTE SERCA – WINDA DO ŚWIATA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Renata Dejk – Küster

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Renata Dejk – Küster, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content