fbpx
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ”Pomóż i Ty” z Gdyni po raz kolejny zorganizowała akcję ”Szkoło Pomóż i Ty”, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup protezy nogi dla naszej podopiecznej Agnieszki Skonecznej.

W odpowiedzi na zaproszenie Fundacji do akcji ”Szkoło Pomóż i Ty” włączyło się wiele szkół i placówek oświatowych za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu, tj. Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i ich przyjaciołom – Agnieszka otrzymała ogromną szansę na powrót do normalnego samodzielnego życia.
Fundacja ”Pomóż i Ty” w ramach konkursu, do którego mogły przystąpić wszystkie zainteresowane szkoły do dnia 30.11.2006 r., ufundowała nagrodę główną za zajęcie I miejsca – notebook TOSHIBA Satellite P300-1A7. Nagroda ta została przyznana szkole, która zgłosiła się do konkursu uzyskując najwyższy wskaźnik procentowy W=4042,90 %. Jest to Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie, woj. mazowieckie, prowadzona przez Prezesa Samodzielnego Koła Terenowego nr 132 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Panią Ewę Traczoń.

Ponadto przyznano nagrody:

  • II miejsce – urządzenie wielofunkcyjne laserowe Samsung SCX-4500W – otrzymuje Szkoła Filialna w Rudyszwałdzie, woj. śląskie, prowadzona przez Panią dyrektor mgr Iwonę Krupę, W=2960 %
  • III miejsce – skaner CS 4400F – otrzymuje Szkoła Podstawowa w Wesołowie, woj. warmińsko-mazurskie, kierowana przez Pana dyrektora mgr inż. Tadeusza Redynka, uzyskując wskaźnik procentowy W=1301,24 %.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim pozostałym Szkołom biorącym udział w akcji gorąco dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki na rzecz Agnieszki. Dzięki Państwa pomocy pozyskano 158.889,05 PLN, które przeznaczone zostaną na zakup protezy nogi dla naszej podopiecznej Agnieszki Skonecznej. Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2009 Roku.

Udostępnij

Skip to content