fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Sławomira Berki, który jako nastolatek, podczas zajęć z wychowania fizycznego doznał nagłego osłabienia siły mięśni obu ud. Od tego czasu, a minęło już kilkanaście lat, ciągle towarzyszą mu bóle, osłabienia mięśni oraz zaniki mięśniowe zwłaszcza pasa biodrowego i kończyn dolnych. Do dzisiaj nie postawiono dokładnej diagnozy choć lekarze skłaniają się w kierunku zapalenia wielomięśniowego lub dystrofii mięśniowej. Podopieczny ma problemy z poruszaniem się, zachowaniem równowagi i coraz częściej wymaga pomocy innych. Aby złagodzić objawy choroby i opóźnić jej rozwój potrzebuje stałej rehabilitacji oraz sprzętu rehabilitacyjnego ułatwiającego mu codzienne życie.

 

NIE ZAMYKAJMY SŁAWOMIRA W CZTERECH ŚCIANACH

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Sławomir Berka”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Sławomir Berka”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content