fbpx

skudzia2015Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Sławomira Kudzia, który w konsekwencji niefortunnego skoku do wody złamał 4-ty krąg szyjny. Od ponad 20 lat całkowity bezwład rąk i nóg nie ułatwia jego mamie jego rehabilitacji, ponieważ Sławek wymaga całodobowej opieki i pielęgnacji, a rodziny nie stać na sfinansowanie zakupu niezbędnych sprzętów. Aby ułatwić jej opiekę nad sparaliżowanym synem potrzebny jest podnośnik do sadzania z łóżka na wózek, podjazd do domu, przenośna toaleta i wiele innych równie kosztowych sprzętów. Pomóżmy rodzinie zapewnić mu choć odrobinę komfortu w domowej rehabilitacji.

 

MAŁE GESTY MOGĄ BARDZO DUŻO POMÓC

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Sławomir Kudzia”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Sławomir Kudzia”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content