fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Tomasza Chmielewskiego poruszającego się na wózku inwalidzkim. Tomasz był zdrowym i sprawnym młodym człowiekiem do czasu, kiedy podczas odbywania służby wojskowej musiał przejść szczepienie ochronne. To prozaiczne wydarzenie zmieniło całe jego życie. Szczepionka stała się alergenem i spowodowała porażenie centralnego układu nerwowego – porażenie czterokończynowe. Pomimo takich przeszkód Tomasz założył rodzinę, urodziła mu się córeczka i ponad wszystko pragnie być na tyle samodzielny na ile to tylko jest możliwe w jego przypadku. Tomaszowi potrzebny jest bardzo lekki i niezawodny wózek inwalidzki – jego aktualny wózek ma już 13 lat, jest bardzo zniszczony i ciężki, co ogranicza mobilność Tomasza. Koszt wózka z włókien węglowych, którym może poruszać się osoba w tak ciężkim stanie to 21 000 zł. Dzięki niemu Tomasz będzie mógł być jeszcze lepszym bo aktywniejszym tatą swojej ukochanej córeczki.

 

LEKKI WÓZEK AKTYWNY – LŻEJSZE ŻYCIE TOMASZA

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Tomasz Chmielewski”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Tomasz Chmielewski” , a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content