fbpx

Łukasz Flis

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Łukasza Flisa, który urodził się jako wcześniak. W szpitalu spędził prawie 3 miesiące-diagnoza dziecięce porażenie mózgowe z lekkich cechach autystycznych powodujących opóźnienie psychoruchowe. Łukasz z powodu dysplazji oskrzelowo-płucnej musi być dwa razy dziennie inhalowany i być pod stałą opieką neurologa i kardiologa. Wzmożone napięcie mięśniowe wymusza intensywną rehabilitację, której koszty przekraczają możliwości jego rodziców. Pomóżmy Łukaszowi w codziennej walce o zdrowie.

 

ROZBUDUJMY AUTYSTYCZNY ŚWIAT ŁUKASZA O OKIENKO NADZIEI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Łukasz Flis”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Łukasz Flis”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content