fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Weroniki Stobińskiej, która cierpi na zespół wad wrodzonych tj. mózgowe porażenie dziecięce, spastyczny niedowład czterokończynowy, epilepsję, zespół krótkiego jelita. Pomimo tych wszystkich chorób Weronika jest bardzo pogodna dziewczynką i często się uśmiecha obdarzając swoją miłością rodzinę, która robi wszystko aby mogła żyć pełnią życia. Do dalszego rozwoju psychoruchowego Weroniki niezbędne są kosztowne turnusy rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny w tym m.in. indywidualnie do niej dostosowany wózek inwalidzki. Szanowni Państwo pomóżmy Weronice osiągnąć większą sprawność.

 

NIE ZABIERAJMY WERONICE UŚMIECHU

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Weronika Stobińska”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Weronika Stobińska”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content