fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Wiktora Nikiela, który od urodzenia choruje na ciężką postać hemofilii typu B. Jego wątroba nie wytwarza odpowiedzialnego za krzepliwość krwi czynnika IX, dlatego często pojawiają się u niego siniaki i krwotoki podskórne przez co istnieje ciągłe ryzyko wystąpienia zagrażających zdrowiu i życiu krwotoków wewnętrznych. Poza regularnym uzupełnianiem brakującego czynnika IX, Wiktor musi prowadzić bardzo oszczędny trym życia wykluczający zbędne ryzyko. Przynajmniej raz w roku powinien uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych niezależnie od codziennie przeprowadzanej rehabilitacji.

 

PODARUJMY WIKTOROWI ODROBINĘ SZCZĘŚCIA I SAMODZIELNOŚCI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Wiktor Nikiel”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Wiktor Nikiel”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content