fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Wiktorii Stolc, która urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, ma padaczkę, opóźnienie rozwoju we wszystkich sferach oraz nieoperacyjną dysplazję biodra. Wiktoria nie mówi, samodzielnie nie spożywa posiłków i wymaga stałej opieki lekarzy i rehabilitantów. Aby zapobiec powstawaniu bolesnych przykurczów potrzebne są ćwiczenia i masaże. Wiktoria wychowuje się w rodzinie zastępczej ale z wiekiem potrzebuje dodatkowego wsparcia.

 

POMÓŻMY WIKTORII ŻYĆ BEZ BÓLU

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Wiktoria Stolc”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Wiktoria Stolc”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content