fbpx

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego Zbigniewa Jona, który w drodze do pracy uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Krwotok podpajęczynówkowy, którego doznał do prawej półkuli mózgu spowodował nieodwracalne zmiany w prawej półkuli mózgu, nie pomogła kilkumiesięczna walka o życie na oddziale intensywnej terapii. Pan Zbigniew ma niedowład spastyczny czterokończynowy i wymaga całodobowej opieki żony oraz intensywnej rehabilitacji. Do czasu wypadku był on jedynym żywicielem 5-osobowej rodziny, która teraz utrzymuje się tylko z renty i świadczeń pielęgnacyjnych. Pan Zbigniew potrzebuje środków na turnusy rehabilitacyjne, masaże, fizjoterapię oraz sprzęty do ćwiczeń.

 

PRZYWRÓĆMY DZIECIOM OJCA POPRZEZ REHABILITACJĘ

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem „Zbigniew Jon”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce „dodatkowe adnotacje” wpisać „Zbigniew Jon”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

Skip to content